Nabídka

Pro velké společnosti

Stylově vymalujeme Vaše kanceláře nebo firemní prostory. Vymyslíme a zrealizujeme proměnu vašich velkých ploch, budov, hal, oplocení, protihlukových stěn a podobně. Tématem můžou být vaše firemní barvy, konkrétnější zadání, nebo naše nápady. Dávno je pryč doba, kdy velké plochy musely být strohé. Dnes můžeme namalovat opravdu cokoliv!

 

Graffiti na zakázku

Potřebujete zaujmout zákazníky, zkrášlit nevzhlednou plochu, nebo si prostě udělat radost? Stačí se ozvat a sdělit nám Vaše přání a představy. Domluvíme se na motivech, připravíme návrhy a můžeme se pustit do díla. Cena se odvíjí od velikosti, složitosti a počtu barev. Malujeme graffiti, abstrakci, fotorealismus, design, reklamní malby i šablonové písmo.

 

Kompletní realizace

Náš tým spolupracuje s grafiky, designery, webmastery, malíři – natěrači, fotografy i kameramany. Chcete – li komplexnější služby založené na zajímavém nápadu a dotáhnuté do konce, rádi Vám pomůžeme.

– výroba logotypů, tiskovin, grafických materiálů

– webové prezentace

– realizace interiérů od vymalování až po dekorace a polepy výloh

– mediální foto a video prezentace

 

Obrazy

Na zakázku Vám namalujeme obraz nebo sérii obrazů, dle Vašeho přání. Stačí se dohodnout na libovolných barvách, motivu, technice a velikosti plátna, které Vám vyrobíme dle požadavků. Malujeme sprejem, štětcem, fixem, čímkoliv je to možné.. Od graffiti až po zadání fotkou.

 

Kulisy

Na přání můžeme postavit a namalovat kulisy pro divadlo, klub, taneční skupiny a jiné organizace.

 

Exhibice/workshopy/doprovodný program akcí

Graffiti jsou dnes moderní a zaujmou. Můžeme oživit Váš festival, nebo firemní párty graffiti exhibicí. Zapojit malování graffiti jako workshop do volnočasového klubu, nebo na Váš teambuilding. Zrealizovat tvůrčí besedu o graffiti pro děti a mládež. Kreativitě se meze nekladou, můžeme organizovat jakoukoliv Vaši akci týkající se malování.

 

Provedeme vás Prahou

Můžeme Vás provést všemi zajímavými místy, na kterých se v Praze maluje a nechat Vás nahlédnout pod pokličku současného graffiti dění. Na legálních plochách můžeme domluvit live painting, případně Vás naučit techniky sprejování. Kontaktujte nás a můžeme domluvit libovolně dlouhý program.

 

Veřejné prostory – spolupráce s městy i soukromými vlastníky

V ulicích kudy chodíme denně potkáváme desítky starých, zašlých a nevzhledných ploch, které by mohly vypadat úplně jinak. Nabízíme spolupráci pro města i soukromé vlastníky. Postaráme se o vaše stěny a dáme jim novou tvář.

Nabízíme tato řešení:

1) Dáte nám stěnu k dispozici pro kreativní tvorbu a my se na ní budeme moci volně realizovat na vlastní náklady. Naše výtvarná skupina zde vytvoří jednorázovou malbu, která se může po určitém čase obměnit.

2) Zařadíme plochu do našeho portfolia pro potencionální zájemce o reklamní malbu, z jejíž realizace budete mít samozřejmě finanční prospěch i Vy.

3) Využijeme stěnu jako legální a volně přístupnou plochu pro tvorbu graffiti. My se postaráme o to, aby se o této ploše vědělo a byla využívána dalšími zájemci o tvorbu legálního graffiti.